Firma NanoLab przygotowała zestaw produktów hydrofobowych stworzonych specjalnie z myślą o budownictwie.

Nasze produkty z grupy NANO HYDRO,NANO OUT i NANO IN umożliwiają impregnacje wielu materiałów oraz znaczącą poprawę ich właściwości, np. muru z cegły wapienno-piaskowej czy z piaskowca, klinkieru, betonu, cegły i powierzchni polerowanych (marmur i granit).

To typowe preparaty penetrujące powierzchnie mineralne, które wyróżnia tworzenie paroprzepuszczalnej warstwy impregnującej o właści­wościach hydro- i olejofobowych. Dzięki czemu, nawet na chłonnych podłożach mineralnych uzyskujemy efekt perlenia wody i oleju.

Są to doskonałe środki do zabezpieczające powierzchni przed wykwitami, zaciekami oraz pospolitymi zanieczyszczeniami.

Zabezpieczone fasady pozostają dłużej czyste i łatwiej się myją. Nie wymagają czyszczenia drogimi, agresywnymi środkami czyszczącymi. W większości wypadków wystarcza tylko woda.

Produkty NanoLab z grupy NANO HYDRO, NANO OUT i NANO IN nie zawierają popularnych rozpuszczalników, dzięki czemu są bezpieczniejsze niż tradycyjnie stosowne impregnaty. Nie powodują powstawania połysku oraz nie zmieniają pierwotnego koloru powierzchni.

Na życzenie klienta istnieje możliwość stworzenia impregnatu, zegarków repliki który podkreśla kolor np. betonów barwionych.

Preparaty z grupy NANO HYDRO, NANO OUT i NANO IN doskonale nadają się do zastosowania zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Wspólnie z naszymi klientami przeprowadzamy próby impregnacji materiałów mineralnych i w zależności od potrzeb dostosowujemy indywidualnie nasze produkty.